Moto Kaza Sigortası

  Teminat planınızı Seçin

  Teminat planları yanda verilmiştir.

  Motosiklet Kaza Sigortası böyle bir zamanda ihtiyaç olanı sağlayan bir sigorta.Keşke yaptırsaydım diyebileceğiniz bir sigortadır.

  Tüm dünyada olabilecek kazaları kapsadığı gibi, her çeşit kazayı kapsar.

  Teminat seçenekleri şöyle ;

  Daimi sakatlık teminatı

  Vefat teminatı

  Tedavi masrafları

  Bireysel Sorumluluk

  Hukuksal Koruma

  – Tüm seçeneklerde Ferdi Kaza Sigortası Genel şartlarında açıkalanan tüm kazalar dahil olduğu gibi “Motosiklet Kazaları Dahildir” notu poliçenin önyüzünde yazar.(spor müsabakaları,kurye ve dağıtım amaçlı kullanım istisnadır).

  – Ödemeleri 9 taksit yapabilirsiniz.

  Bu sigorta insanların gündelik yaşamları esnasında karşılaşabilecekleri her çeşit kaza hallerinde uğrayacakları bedensel kayıplarına, kendilerinin belirleyecekleri değerlerle güvence sağlamak için hazırlanmıştır.

  Bireysel kaza kapsamında oluşturduğumuz farklı teminat planları içindeki teminat limitleri ve farklı ek plan seçenekleri ile her kesimden kişilerin tercihlerine göre geniş bir teminat yelpazesi vardır. Özellikle Motosiklet Kullananların Bedenen Sakatlanma durumunda bu sigorta başkalarının yardımına muhtaç olmadan hayatını devam ettirmesini sağlayacak bir sigortadır.

  Teminat Planları Ölüm Daimi Sakatlık Tedavi Masrafları Bireysel Sorumluluk Hukuksal Koruma Fiyatı
  1.Plan 50.000 50.000 5.000 10.000 5.000 185 TL
  2.Plan 100.000 100.000 10.000 10.000 5.000 265 TL
  3.Plan 150.000 150.000 15.000 15.000 10.000 320 TL
  4.Plan 200.000 200.000 20.000 20.000 10.000 495 TL

  BİREYSEL KAZA ANA TEMİNATLARI

  VEFAT:

  Sigortalı bir kaza neticesinde, bu kazadan dolayı vefat ederse, sigortalının belirlediği değerdeki tazminat, sigortalının menfaattarına ödenir.

  MALULİYET:

  Sigortalı bir kaza neticesinde, bu kazadan dolayı malul kalırsa, sigortalının belirlediği değerdeki tazminat Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarındaki oranlar dahilinde sigortalıya ödenir.

  BİREYSEL KAZA EK TEMİNATLARI

  TEDAVİ MASRAFLARI:

  Sigortalının bir kaza neticesinde sigortalının belirlediği limite kadar oluşan tedavi masrafları karşılanır. Doktor ücreti ile doktor tarafından gerekli görülen ilaç, radyografi, kaplıca tedavisi, masaj, hastane ve diğer tedavi giderleri (nakil ücretleri hariç) bu teminat kapsamında karşılanır. Bu giderler fiş veya fatura ile belgelenmiş olması kaydıyla azami teminat değerine kadar karşılanır. Bu teminat kaza vefat ve kaza maluliyet teminatları toplamının % 5’ini geçemez.

  BİREYSEL SORUMLULUK:
  Sigortalının şahıs veya aile reisi olarak sebebiyet vereceği ve kanunen sorumlu tutulacağı kazlarla ilgili olarak üçüncü kişilere verebileceği tüm tazminatları öder. Motosiklet kazasında da artcının(yolcu) alabileceği hasarlarda kaza raporuna göre sorumluluğu kapsar.

  HUKUKSAL KORUMA :
  Sigortalının bireysel olarak sorumlu olduğu herhangi bir dava neticesinde meydana gelebilecek hukuksal harcamaları (Vekalet ücreti,dava masrafları, danışmanlık ücreti,v.s) teminat miktarı kadar öder.

  ASİSTANS